Oscar Reuterswärd färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

1 200 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): "Omöjlig figur i violett", signerad och numrerad Oscar Reuterswärd 54/100, färglitografi, Tumba grafik 1985, bladmått ca 62x46 cm

557491

2018-07-07