Klubbat för:
850 SEK
1 200 SEK
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): "Omöjlig figur i violett", signerad och numrerad Oscar Reuterswärd 54/100, färglitografi, Tumba grafik 1985, bladmått ca 62x46 cm
557491
2018-07-07