Ivar Morsing oljemålningar

Ivar Morsing oljemålningar
Ivar Morsing oljemålningar
Ivar Morsing oljemålningar
Ivar Morsing oljemålningar
Ivar Morsing oljemålningar
Ivar Morsing oljemålningar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IVAR MORSING (1919-2009): (2), På Alvaret Öland´´ resp "Österlen", signerade ´I Morsing´, olja på pannå, 28x32 cm resp 19x20 cm

557498

2018-07-18