Bordslampa 1900-talets mitt

Bordslampa 1900-talets mitt
Bordslampa 1900-talets mitt
Bordslampa 1900-talets mitt
Bordslampa 1900-talets mitt
Bordslampa 1900-talets mitt
Bordslampa 1900-talets mitt

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, mässing, reliefdekor av stiliserade växter, höjd ca 52 cm

Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

557505

2018-07-18