Marcel Gotene olja på duk

Marcel Gotene olja på duk
Marcel Gotene olja på duk
Marcel Gotene olja på duk
Marcel Gotene olja på duk
Marcel Gotene olja på duk
Marcel Gotene olja på duk

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARCEL GOTENE (1939-2013): Figurkomposition, olja på duk, signerad samt daterad 67, 83x49 cm

557515

2018-07-07