CORNELIS van BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): "Une

CORNELIS van BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010):

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CORNELIS van BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): "Une fleur, un rêve", signerad, daterad och numrerad Corneille -71, 30/99, färglitografi, 66x50 cm

557519

2018-07-07