Nisse Zetterberg oljemålning

Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): "Nypon och mussla", monogramsignerad och daterad Nybble 19 3/10 81, olja på duk, ca 18x24 cm

557525

2018-07-07