NIsse Zetterberg akvarell

NIsse Zetterberg akvarell
NIsse Zetterberg akvarell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Stilleben, signerad och daterad Nisse Zetterberg 19 12/8 83, akvarell, ca 21x26 cm

557533

2018-07-07