Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IVAN GRÜNEWALD (1911-1996): Istidsminne, signerad Iván, olja på duk 50x61 cm
Säljs till förmån för Svenska Kommittén för Barn- och Ungdomsalijahn
557541
2018-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här