Iván Grünewald oljemålning

 Iván Grünewald oljemålning
 Iván Grünewald oljemålning
 Iván Grünewald oljemålning
 Iván Grünewald oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IVAN GRÜNEWALD (1911-1996): Istidsminne, signerad Iván, olja på duk 50x61 cm

Säljs till förmån för Svenska Kommittén för Barn- och Ungdomsalijahn

557541

2018-09-05