Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1940/50-tal, mahognyfanér samt ek, höjd ca 76 cm, 145x75 cm

Bruksslitage, nyckel medföljer

557562

2018-07-18