Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL, Gustavsberg, daterad 1897, porslin, i form utav ett ägg, märkt undertill Gustafsberg, höjd ca 22 cm
Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".
Missfärgningar och krackelyr
557566
2018-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här