Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med havsvik och båtar, Centraleuropa, 1700-tal, olja på duk som dubblerats, ca 31x39 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Krackelyr, enstaka retusch

557569

2018-07-18