Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med havsvik och båtar, Centraleuropa, 1700-tal, olja på duk som dubblerats, ca 31x39 cm
Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".
Krackelyr, enstaka retusch
557569
2018-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här