Ole Wanscher fåtöljer "Senator"

Ole Wanscher fåtöljer
Ole Wanscher fåtöljer
Ole Wanscher fåtöljer
Ole Wanscher fåtöljer
Ole Wanscher fåtöljer
Ole Wanscher fåtöljer
Ole Wanscher fåtöljer
Ole Wanscher fåtöljer

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OLE WANSCHER, fåtöljer, ett par, "Senator", France og Son, Danmark 1960-tal, stomme i teak, sitthöjd 44 cm

Smärre märken och repor

557570

2018-07-08