Jardiniere

Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JARDINIERE, Rörstrand, tidigt 1900-tal, porslin, förgylld floral dekor, stämplad Rörstrand, höjd 19 cm, bredd ca 35 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Smuts, krackelyr, ojämn botten

557571

2018-07-18