Joakim Allgulander Sommar

Joakim Allgulander Sommar
Joakim Allgulander Sommar

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Unexpected emptiness", signerad Joakim Allgulander, 114/150, färglitografi, bladmått ca 59x38 cm

557573

2018-07-12