Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets andra hälft, motiv med hjortar, olja på duk ca 49x49

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Lagningar, reyuscher, rinning av fernissa i övre kanten

557575

2018-07-18