Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets andra hälft, motiv med hjortar, olja på duk ca 49x49
Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".
Lagningar, reyuscher, rinning av fernissa i övre kanten
557575
2018-07-18