Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
LJUSSTAKAR, 2 st., snarlika, mässing, 1700-tal, barock, vridet skaft, driven och punsad dekor, droppskiva, höjd ca 17-18 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, bristningar, hål, lagningar, manschetter saknas
557577
2018-07-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner