Cigarettskrin Walker & Hall

Cigarettskrin Walker & Hall
Cigarettskrin Walker & Hall
Cigarettskrin Walker & Hall
Cigarettskrin Walker & Hall
Cigarettskrin Walker & Hall
Cigarettskrin Walker & Hall
Cigarettskrin Walker & Hall
Cigarettskrin Walker & Hall
Cigarettskrin Walker & Hall
Cigarettskrin Walker & Hall
Cigarettskrin Walker & Hall
Cigarettskrin Walker & Hall
Cigarettskrin Walker & Hall
Cigarettskrin Walker & Hall

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CIGARETTSKRIN, sterlingsilver, Walker & Hall, Sheffield 1920-tal, insats i trä, höjd ca 5,5, 12,5x9 cm, total vikt ca 395 g

Gåvogravyr, flertal mindre bucklor

557580

2018-07-07