Grange skrivbord
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GRANGE, skrivbord, 1900-talets slut, mahogny med draghandtag och skor i mässing samt skiva med skrivunderlägg i läder, med 2 lådor i särg och 2 utdragbara skivor vid sidan, brickmärkt, Frankrike, höjd ca 79, 119+28+28, 70 cm
Slitage, ställvis något blekt, märken och fläckar
557581
2018-07-06