Grange skrivbord

Grange skrivbord
Grange skrivbord
Grange skrivbord
Grange skrivbord
Grange skrivbord
Grange skrivbord
Grange skrivbord
Grange skrivbord
Grange skrivbord
Grange skrivbord
Grange skrivbord
Grange skrivbord
Grange skrivbord
Grange skrivbord
Grange skrivbord
Grange skrivbord
Grange skrivbord
Grange skrivbord

Klubbat för:

5 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

GRANGE, skrivbord, 1900-talets slut, mahogny med draghandtag och skor i mässing samt skiva med skrivunderlägg i läder, med 2 lådor i särg och 2 utdragbara skivor vid sidan, brickmärkt, Frankrike, höjd ca 79, 119+28+28, 70 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, ställvis något blekt, märken och fläckar

557581

2018-07-06