Karl Mårtens

Karl Mårtens
Karl Mårtens

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): Fågel, signerad Karl Mårtens PT, färglitografi, bladmått ca 22,5x22,5 cm

557584

2018-07-12