Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LOUIS KOYONGUNDA (Kongo, 1918-1999): Figurscen, signerad L Koyongunda, olja på pannå, 41x43 cm
Säljs till förmån för Svenska Kommittén för Barn- och Ungdomsalijahn
557586
2018-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här