Louis Koyongunda oljemålning

Louis Koyongunda oljemålning
Louis Koyongunda oljemålning
Louis Koyongunda oljemålning
Louis Koyongunda oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOUIS KOYONGUNDA (Kongo, 1918-1999): Figurscen, signerad L Koyongunda, olja på pannå, 41x43 cm

Säljs till förmån för Svenska Kommittén för Barn- och Ungdomsalijahn

557586

2018-09-05