Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Komposition, monogramsignerad och daterad -79 68-69, olja på pannå, ca 100x132 cm
Smärre ytskador
557594
2018-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här