Nisse Zetterberg oljemålning

Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Komposition, monogramsignerad och daterad -79 68-69, olja på pannå, ca 100x132 cm

Smärre ytskador

557594

2018-07-07