Matsalsmöbel alm Art Deco

Matsalsmöbel alm Art Deco
Matsalsmöbel alm Art Deco
Matsalsmöbel alm Art Deco
Matsalsmöbel alm Art Deco
Matsalsmöbel alm Art Deco
Matsalsmöbel alm Art Deco
Matsalsmöbel alm Art Deco
Matsalsmöbel alm Art Deco
Matsalsmöbel alm Art Deco
Matsalsmöbel alm Art Deco
Matsalsmöbel alm Art Deco
Matsalsmöbel alm Art Deco
Matsalsmöbel alm Art Deco
Matsalsmöbel alm Art Deco

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSMÖBEL, 7 dlr., fanerad i alm, 1930/40-tal, Art Deco, skuren dekor, röd klädsel, bestående av: matbord med en iläggsskiva samt 6 stolar, bordets mått: höjd ca 73, 145x76 cm, iläggskivan 56 cm, sitthöjd 45 cm

Klädsel ej original, bruksslitage, skivan blekt, smärre fläckar

557596

2018-07-07