Gideon Börje oljemålning

Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GIDEON BÖRJE (1891-1965): Utsikt över Riddarholmen, signerad G Börje, olja på duk, 63x47 cm

Säljs till förmån för Svenska Kommittén för Barn- och Ungdomsalijahn

557601

2018-09-05