Skåp Svenskt Tenn design Josef Frank
Klubbat för:
78 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
JOSEF FRANK, skåp, Svenskt Tenn, modellnummer 2135, mahogny, rotfanerade dörrar, brännmärkt Josef Frank Svenskt Tenn, inredning med två hyllplan, utdragbar skiva samt nedtill hylla, nyckelbussning och gångjärn i mässing, ca 44x105, höjd ca 140 cm
Bruksskick
557612
2018-07-10