Sideboard Svenskt Tenn design Josef Frank
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
JOSEF FRANK, sideboard, Svenskt Tenn, modellnummer 821, benställning i mahogny, skiva fanerad i pyramidmahogny med intarisarand av björk, fem lådor i sargen varav tre är låsbara, draghandtag i blankpolerad mässing, ca 50x180, höjd ca 75 cm
Smärre bruksskick, repa på skivan, nyckel finns att hämta i utlämningen
557626
2018-07-10