Tazzor

Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAZZOR, 1 par, sent 1800-tal, marmor, antico giallo, detaljer i mässing, höjd ca 23 cm

Enstaka nagg och märken förekommer

557632

2018-07-06