Samovar mässing Ryssland

Samovar mässing Ryssland
Samovar mässing Ryssland
Samovar mässing Ryssland
Samovar mässing Ryssland
Samovar mässing Ryssland
Samovar mässing Ryssland
Samovar mässing Ryssland
Samovar mässing Ryssland
Samovar mässing Ryssland
Samovar mässing Ryssland
Samovar mässing Ryssland
Samovar mässing Ryssland
Samovar mässing Ryssland
Samovar mässing Ryssland

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMOVAR, Ryssland, mässing, omkring 1900, märkt, handtag i trä, höjd ca 78 cm

Skador, bucklor

557651

2018-07-08