Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SAMOVAR, Ryssland, mässing, omkring 1900, märkt, handtag i trä, höjd ca 78 cm
Skador, bucklor
557651
2018-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här