Väggtelefon LM Ericson

Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGTELEFON, LM Ericson, 1900-talets första kvartal, lackerat kopparplåt och plåt samt bakelit, MADE IN SWEDEN BY LM ERICSON STOCKHOLM

Slitage, ej funktionstestad

557654

2018-07-06