Skeppsmodell

Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MODELLBÅT, 1900-tal, med ställ, höjd 72, längd 115 cm

Lösa delar, skador, slitage

557655

2018-07-08