Oljemåling

Oljemåling
Oljemåling
Oljemåling
Oljemåling

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERMANN J. GOTTLIEB KRICHELDORF (1867-1949): Stilleben med fågel, signerad och daterad 1938, olja på pannå, ca 36,5x43 cm

557671

2018-07-08