Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SNUSDOSOR, 2 st, horn, lock med intarsiainlägg av sköldpadd, 1800-tal, 8x4,5 resp. 9x4 cm
Sköldpadd med mindre skador
557679
2018-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här