Snusdosor 2 st horn sköldpadd 1800-tal

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNUSDOSOR, 2 st, horn, lock med intarsiainlägg av sköldpadd, 1800-tal, 8x4,5 resp. 9x4 cm

Sköldpadd med mindre skador

557679

2018-07-11