Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Såld för:

13 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flicka med lökar, olja på duk, ca 51x42 cm

Skador, färgbortfall

557680

2018-07-08