Per Forsell fotografi

Per Forsell fotografi
Per Forsell fotografi
Per Forsell fotografi
Per Forsell fotografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER FORSELL (1898-1979): "Bons Anders" signerad och daterad 1949, nr 7 av 50 st, gelatinsilverfotografi, ca 58x45 cm

557683

2018-07-06