Klubbat för:
1 200 SEK
2 500 SEK
PILGRIMSFLASKA, Kina, 1800-tal, porslin, hänklar i form av salamandrar, kartusch med figurscen samt lotusslingor i underglasyrblått, höjd ca 31,5 cm
Hänklar med lagning, glasyrnagg
557690
2018-07-07