Grythyttan trädgårdsgrupp
Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
GRYTHYTTAN, 6 dlr., trädgårdsgrupp, 1900-talets mitt, bestående av soffa, 4 stolar, rödmålat trä och järn, brickmärkta, sitthöjd ca 45, soffans längd ca 100 cm, bord medföljer, bordets höjd 60, 90x64 cm,
Kräftig slitage, rostig, förlust av färg, fläckar, märken, smuts
557699
2018-07-08