Johan Petter Johansson

Johan Petter Johansson
Johan Petter Johansson
Johan Petter Johansson
Johan Petter Johansson
Johan Petter Johansson
Johan Petter Johansson
Johan Petter Johansson
Johan Petter Johansson
Johan Petter Johansson
Johan Petter Johansson
Johan Petter Johansson
Johan Petter Johansson
Johan Petter Johansson
Johan Petter Johansson
Johan Petter Johansson
Johan Petter Johansson

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHAN PETTER JOHANSSON, "Triplex" arbetslampa, 1900-talets mitt, grålackerad, teleskoparm samt vinklingsbar skärm, märkt ´´Triplex´´, utdragbar

Slitage, förlust av färg, repor, märken, fläckar, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

557700

2018-07-08