Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
UTELAMPOR, 3 st, 1900-talets mitt, grålackerat metal med klotformade vitglaskupor, olikastorleken, höjd ca 29-36 cm
Smuts, slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
557702
2018-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här