Utelampor

Utelampor
Utelampor
Utelampor
Utelampor
Utelampor
Utelampor
Utelampor
Utelampor
Utelampor
Utelampor
Utelampor
Utelampor
Utelampor
Utelampor
Utelampor
Utelampor
Utelampor
Utelampor

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

UTELAMPOR, 3 st, 1900-talets mitt, grålackerat metal med klotformade vitglaskupor, olikastorleken, höjd ca 29-36 cm

Smuts, slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

557702

2018-07-08