Maud Comstedt etsning och litografi
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MAUD COMSTEDT-GRÜNEWALD (1920-1984): Vildfikon Kenya, signerad och daterad Maud Comstedt -73, etsning, HC, bildyta 40x32,5 cm
MAUD COMSTEDT-GRÜNEWALD (1920-1984): Vattenvärld - III variationer, signerad och daterad M Comstedt -70, färglitografi, 10/60, bildyta 24,5x20 cm
(2)
Säljs till förmån för Svenska Kommittén för Barn- och Ungdomsalijahn
Fukt fläckar
557704
2018-09-05