Maud Comstedt etsning och litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MAUD COMSTEDT-GRÜNEWALD (1920-1984): Vildfikon Kenya, signerad och daterad Maud Comstedt -73, etsning, HC, bildyta 40x32,5 cm
MAUD COMSTEDT-GRÜNEWALD (1920-1984): Vattenvärld - III variationer, signerad och daterad M Comstedt -70, färglitografi, 10/60, bildyta 24,5x20 cm
(2)

Säljs till förmån för Svenska Kommittén för Barn- och Ungdomsalijahn

Fukt fläckar

557704

2018-09-05