Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Blankt sund och natthamn" eller "Blankt sund, Ljusskär", signerad roland S, 40/360, färglitografi, ca 30x44 cm

557707

2018-07-26