Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRÄDDKANNA, silver, Finland 1817, invändigt förgylld, höjd ca 11 cm, vikt ca 109 g
Bucklor
557735
2018-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här