Gräddkanna silver

Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÄDDKANNA, silver, Finland 1817, invändigt förgylld, höjd ca 11 cm, vikt ca 109 g

Bucklor

557735

2018-07-12