Curt Sjöberg

Curt Sjöberg
Curt Sjöberg
Curt Sjöberg
Curt Sjöberg

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CURT SJÖBERG (1911-1987): Julaftonsfyr i Trosa - skärgårdsbild med segelbåt, singerad och daterad C Sjöberg 1973, olja på pannå, ca 59x73 cm

557737

2018-07-11