Gerhard Nordström oljemålning

Gerhard Nordström oljemålning
Gerhard Nordström oljemålning
Gerhard Nordström oljemålning
Gerhard Nordström oljemålning
Gerhard Nordström oljemålning
Gerhard Nordström oljemålning

Såld för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERHARD NORDSTRÖM (född 1925): Notre-Dame de Paris, signerad och daterad G. Nordström -52, olja på duk, ca 38x46 cm

557740

2018-07-09