Gnistskydd

Gnistskydd
Gnistskydd
Gnistskydd
Gnistskydd
Gnistskydd
Gnistskydd
Gnistskydd
Gnistskydd
Gnistskydd
Gnistskydd

Såld för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GNISTSKYDD, 1800-talets mitt, nyrokoko, förgylld brons samt nät i järn, höjd ca 71 samt största bredd 74 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Bruks och åldersrelaterat slitage

557746

2018-07-18