Just Andersen tenn Danmark Sommar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JUST ANDERSEN, ljusstakar, 3+2+1+2, vas, skål med ljushållare, 2 saltkar, skål med lock, tenn, Danmark, stämplade JUST, höjd 2-23,5 cm

Slitage, skål med buckla

557748

2018-07-08