Åke Lagerborg skulptur

Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE LAGERBORG (född 1927): Relief, signerad och daterad 1964, metall på träplatta, ca 28,41,5 cm

557750

2018-07-08