Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
ÅKE LAGERBORG (född 1927): Relief, signerad och daterad 1964, metall på träplatta, ca 28,41,5 cm
557750
2018-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här