Byrå David Rosén

Byrå David Rosén
Byrå David Rosén
Byrå David Rosén
Byrå David Rosén
Byrå David Rosén
Byrå David Rosén
Byrå David Rosén
Byrå David Rosén

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DAVID ROSÉN, byrå, Sverige, 1950-tal, Nordiska Kompaniet, fanérad i mahogny, draghandtag i mässing, skyltmärkt NK A/B Nordiska Kompaniet Stockholm Made in Sweden, stämpelmärkt baktill med datering 1954, höjd ca 109, 90x44 cm

Ytslitage. Nyckel medföljer

557751

2018-07-18