Byrå David Rosén
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DAVID ROSÉN, byrå, Sverige, 1950-tal, Nordiska Kompaniet, fanérad i mahogny, draghandtag i mässing, skyltmärkt NK A/B Nordiska Kompaniet Stockholm Made in Sweden, stämpelmärkt baktill med datering 1954, höjd ca 109, 90x44 cm
Ytslitage. Nyckel medföljer
557751
2018-07-18