Stig Borglind Vintervilt

Stig Borglind Vintervilt
Stig Borglind Vintervilt
Stig Borglind Vintervilt
Stig Borglind Vintervilt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG BORGLIND (1892-1965): "Vintervilt", signerad och daterad Stig Borglind 1944, etsning o torrnål, ca 34x26 cm

557752

2018-07-09