Spegel
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGEL, barockstil, 1800/1900-tal, stomme i trä med skurna övre och nedre stycken med akantusblad och voluter, blankförgylld samt belagd med slagmetall, höjd ca 146 cm
Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".
Smärre slitage
557754
2018-07-18