Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, barockstil, 1800/1900-tal, stomme i trä med skurna övre och nedre stycken med akantusblad och voluter, blankförgylld samt belagd med slagmetall, höjd ca 146 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Smärre slitage

557754

2018-07-18